Kapat

Nişanda Gözleri Üzerine Çekmek İsteyenler İçin Sıradışı Tarzlar

Nişanda Gözleri Üzerine Çekmek İsteyenler İçin Sıradışı Tarzlar

Öbür abiye elbise modelleri arasında seçim yaparken tarzınızı yansıtmak istiyorsanız gözü kara davranabilirsiniz. Nişan ve nikah gibi özel gecelerde öne çıkmayı sevenler ve tarzından ödün devretmek istemeyenler için önemli ipuçları bulunuyor. Siz de bu önerileri dinleyerek nişan törenlerinin en şık kadını olabilirsiniz.

Abiye Kıyafeti Cilt Ceketle Kombinleyin

Deri ceket modelleri 2018 senesinde şık kesimlerle karşımıza çıkıyor. Doğrusu senelerdir trend olan abiye üstüne cilt ceket kombini, bu sene de çok seçim ediliyor. Mezuniyet ve bekarlığa veda gibi parti organizasyonlarında da seçim edilen deri ceketler şıklığınızı ve asi tarzınızı yansıtıyor.

Tüllü Etekleri Bluzlarla Kombinleyin

Tüm dünyada yaygın olan bu trend tüllü etekler ile trikoları kombinlemekle ortaya çıkıyor. Nişan elbise modelleri 2018 kreasyonları aralarında seçtiğiniz tüllü eteklerle basit bir tişörtü de kombinleyebilirsiniz. Bu Nedenle kendi spor görüntünüzü korumuş olacak oysa aynı zamanda nişan için şıklığı da yakalamış olacaksınız.

Elbisenin İçine Bluz Giyin

Nişanlık için giysi modelleri arasında hoşunuza dışarı giden abiyelerin içerisine tişört giyebilir, tişört kolları ekletebilir veya ince gömleklerle straplez elbiseleri kombinleyebilirsiniz.

Herzamanki Elbiselere Astar Ekleyin

Şık abiye modelleri 2018 senesinde geçmiş trendleri de koruyor. Bunlardan biri olan olağan elbisenin içerisine sıra dışı bir astar eklemek, nişan törenlerinde seçim edebileceğiniz bir farklılık oluyor. Astar yerine elbise içine ayrı renkte tül de diktirebilir hatta bunu birkaç farklı renkle yapabilirsiniz.

Içten Nişanlık Seçimi Yaparken Itinalı Davranın Tıklayın !

Nişanlık Seçiminde Bunlara Uyarı Edin ! Nişan Elbisesi 2019 Modası Tıklayın !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir