Kapat

İNCE ASKILI GELİNLİK MODELLERİ

İNCE ASKILI GELİNLİK MODELLERİ

Hayatınız boyunca unutamayacağınız günler elbette olmuştur. Bu unutulmayan günler arasında evlendiğiniz günde bulunmaktadır. Son derece önemli olan bu günde bayanlar için bir önemli detay da gelinlik modellerinin nasıl olacağıdır. Bu konuda oldukça çok çeşidin bulunduğu görülmektedir. Bu çeşitlerin nasıl bir şekilde kendilerine uyarlanacağı da merak konusu olmaktadır. Her gelinlik modelini beğenen bir gelin adayı olduğu gibi ince askılı gelinlik modelini de beğenip kullanan gelin adayları bulunmaktadır. İp askılı gelinlik modeline benzer özelliklere sahip olmakla beraber, bu modelde biraz daha narin bir yapıya gidilmiştir. Gelinlik seçimlerinde gelin adayları kendi vücut yapılarının nasıl olduğunu bilirlerse, gelinlik seçimi onlar için basit bir hal almaktadır.

Her Gelin Adayı En Güzelini İster

Bu sebeple de kendilerine en çok yakışan modele ulaşmaları kolaylaşmış olur. Gelinlikler de her detay ayrı ayrı incelenme konusudur. Yaka tipleri, kuyruk boyları, kol boyları gibi birçok ince detay bulunmaktadır. Tabi bunların yanı sıra gelinlik modelinin ne tür bir mekanda giyileceği konusu da önemlidir. Nasıl bir düğün yapacaksınız ve bu düğün kır düğünü mü, otel mi yoksa salon düğünü mü şeklinde soruların sorulması da normal bir durumdur. İnce askılı modeller genellikle zayıf ve narin yapıda kişilere önerilmektedir. Zayıf bir vücuda sahip gelin adayları tarafından oldukça sık kullanılmaktadır. Geniş ve kilolu bir vücuda sahip olan bayanlar için pek tercih konusu olmazlar. Omuzlardan göğüs bölümüne kadar eşsiz bir zarafet ile inen ince askılar, gelin adayına daha bir kadınsı hava sağlamaktadır. Öte yandan seksi bir görüntü de vermektedir. Daha kadınsı bir yapıya sahip olan bu gelinlik modelinde çeşitli durumlara bağlı olarak yaka ve kuyruk seçimleri de yapılmaktadır. Saç modeli konusunda da seçilen yaka tip belirleyici nitelik olduğundan, bu gelinlik modelinde sıkıntı çıkaracak bir durum da oluşmaz.

Gün Geçtikçe Artan Modeller

Her geçen gün piyasaya yeni modellerin sunulduğu günümüzde, gelinlikler arasında seçim yaparken karar vermek basit bir durumdur. Çünkü gelinlik modellerinin belirleyici kuralları olduğu için karar verme süreci de daha hızlı bir hal almıştır. Mesela armut şekli bir vücut yapısına sahip kişilerin basenlerini kapatmak için omuzlarını ön plana çıkaracak ve basenlerini gizleyecek olan düşük kol modellerini tercih etmeleri gibi. Sizler de hayatınız boyunca unutamayacağınız bu önemli günü kendi vücut yapınızı bilerek hareket eder veya gelinlikçiniz vasıtasıyla tespit ederek en güzel modeli bulup ölümsüzleştirebilirsiniz.

“İNCE ASKILI GELİNLİK MODELLERİ” üzerine 1 yorum

  1. Tuğçe Yıldız says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir