Kapat

Ekim 2018 aylık burç yorumları-aşk falı

Ekim 2018 aylık burç yorumları-aşk falı

Ekim ayı burç yorumları merak edenler için elmaelma.com’da. Ekim 2018 aylık burç yorumlarına kadar bu ay Koç burcunu, Boğa burcunu, İkizler burcunu, Yengeç burcunu, Aslan burcunu, Başak burcunu, Terazi burcunu, Akrep burcunu, Yay burcunu, Oğlak burcunu, Kova burcunu ve Balık burcunu ne bekliyor? Ekim burç yorumları aşk falı, iş falı, sıhhat falı ve para falı için ne diyor? Hande Kazanova’nın elmaelma.com için hazırladığı Ekim 2018 aylık burç yorumlarına tarafından Koç burcu Ekim 2018’de mali sorunlar yaşayabilirler. Bilhassa Ekim ayı sonuna doğru Koçlar paranıza dikkat edin. Boğa Ekim 2018 aylık yorumlarında ise yarım kalan işlerinize odaklanın uyarısı var. Boğa burcu bu ay Dolunay sonrası yeni kararlar için sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İkizler Ekim 2018’de iş arkadaşlarınıza ve meslek çevrenizde bozulan ilişkiler canınızı sıkabilir. İkizler bilhassa Ekim ayı Dolunay’ında çevrenizdeki insanlara uyarı edin. Gelelim Yengeç Ekim ayı yorumlarına. Yengeçler bu ay aşk hayatında gerilemeler yaşayacak. Üretkenlik anlamında Ekim 2015 Yengeçleri destekleyecek. Ve Aslanlar… Aslan Ekim 2018 yorumlarına kadar Venüs Aslan burcunun ev ve yuva alanlarında gerileyecek. Bu da aile içinde özellikle de aile büyükleriyle sorunlar çağırmak. Başak burcu Ekim aylık yorumlarında ise bir uyarı var. Başaklar bu ay büyük işlere kalkışmaktan, konuşmaktan kaçının. Terazi burçları Ekim 2018 yorumlarına kadar biraz kederli bir ay geçirebilirler. Oysa Ekim ayında Terazilere önerimiz mutsuzluğunuzu para harcayarak gidermeye çalışmamanız yönünde. Huysuz halde parasal sıkıntılar daha büyük sorunlar yaratabilir. Akrep burcu Ekim ayında özellike 23 Ekim’den daha sonra kuytu günler görmeye başlayacak. Konut yada meslek başkalaşmak istiyen Akrepler Ekim ayında bu işe kalkışmayın. Yay burcu Ekim yorumlarında ise ameliyat gibi sağlıkla ilgili planlarınız varsa Ekim’in bitmesini bekleyin. Zira Venüs gerilemesi planlarınızı bozabilir. Ekim 2018 Oğlak yorumlarında ise üzüntü egemen. Kafanızda uzun süredir planladığınız işe aleyhinde üzüntü yaşayacaksınız. Sakinliğinizi koruyun. Ve Kovalar. Kova burcu Ekim yorumlarında ayağınıza gelen fırsatları kaçırma ihtimali görülüyor. Gözünüzü açık tutun. Ve Balıklar…. Balık burcu Ekim yorumlarında Dolunay etkisi hakim. Dolunay’la birlikte hiç düşünmediğiniz konular gündeme gelebilir ve süratli kararlar almanız gerekebilir. İşte Ekim 2018 aylık burç yorumlarının detayları ve Hande Kazanova’nın ayrıntılı yorumları….

KOÇ EKİM AYI BURÇ YORUMU

Sevdiğiniz insanla olan iletişiminizin kaslı olması, onunla olan bir takım sıkıntı ve problemleri konuşmak, bu konuların üzerine gitmek hemen Ekim ayının ilk haftasında kayda değer olcak ve bu alanda bir takım bıkkınlık ve problemlerle tesadüf ihtimaliniz var.

5 Ekim’de Venüs, Akrep burcunda gerileyecek. Iki Taraflı parasal alanda, karşılıklı para alışverişleriniz de bir takım bıkkınlık ve sorunlar ay sonuna kadar karşınıza gelebilir. Borcunuz varsa bu dönemde kredi edinmek, kredi sürüklemek, başkasına borç belirlemek, başkasından borç arzu etmek gibi etkilerde desteklenmeyeceksiniz. Bu noktalarda birazcık eşinizin finansal konulardaki sıkıntıları, sizin para’ya görünüm açınızdaki sıkıntılarda eklenebilir. Ay ardına kadar azıcık daha itinalı adımlar atmaya itina gösterin. Tutkularınızla yol almak size kaybettirebilir Koç’lar.

9 Ekim’de bir Yeni Ay gerçekleşecek bu Yeni Ay, ikili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili almanız gereken kararlarınızı destekleyen Yeni Ay’lardan bir adam başına. İlişki ile ilgili kayda değer adımlar atmadan önce Venüs’ün de gerilediğini aklınızdan çıkarmayın. Bu yüzden var olan bir takım kararlar üstünde hareket etmeye itina gösterin.

10 Ekim’de Merkür Akrep burcuna geçmesiyle beraber parasal konularda yaşadığınız bezginlik ve sorunları çözüm bulmak için harekete geçebilirsiniz. Bu harekete devretmek 15 Ekim civarında size güzel sonuçlar getirebilir. Daha önce konuşulan bir meseleyi, sorunu halledebilirsiniz.

24 Ekim’de bir Dolunay gerçekleşecek bu Dolunay sizin para alanlarınızı tetikleyecek. Bu Dolunay ile beraber elinize bir para geçebilir, mali konularda inişler çıkışlar yaşayabilir ve duygusal kararlar almaya yatkın olabilirsiniz. Ay sonunda hayat sizi destekleyecek önemli yerlerden alacağınız desteklerle keza mali konularda hem işinizle ilgili konularda istediğiniz sonuçları sağlayabileceksiniz.

31 Ekim itibariyle Venüs sizin ilişkiler alanınıza kayarak devam edecek. 15 Kasım’a kadar ikili ilişkileriniz ve özel hayatınızda bazı bezginlik ve problemler karşınıza gelebilir.

BOĞA EKİM AYI BURÇ YORUMU

İlişki evinizde Venüs’ün gerilemesiyle beraber eski ilişkiler, konuşulmuş konular yada ilişkinizde var olan sıkıntı ve problemlerin su üstüne çıkmasıyla beraber karşı karşıya kalabilirsiniz. 5 Ekim’de Venüs sizin ikili ilişkiler ve ortaklaşa işler alanınızda gerileyecek ay sonuna kadar. Önemli bir ilişkiye açtırmak, yeni bir proje içersinde bulunmak anlamında çok artı desteklenmeyeceksiniz. tamamlanmamış ilişkilerin her yerde gündeme gelmesi, eski ilişkilerin karşınıza dikilmesi gibi konular ön planda olacak. 2010 yılının Ekim ve Kasım ayında yaşadığınız benzer deneyimleri bu alanda yaşayabilirsiniz.

9 Ekim’de oluşan Yeni Ay meslek, hizmet ve afiyet ile ilgili konularda önemli konuları, başlangıçları karşınıza getirebilir. Daha önceden konuşulmuş, yapılmamış, bitmemiş kişilerle yapacağınız işler devrede olabilir.

10 Ekim’den sonradan daha pozitif iletişiminize ilişkilerinize kaydıracaksınız. Bezginlik ve sorunlarınıza çözüm bulmak kolay olacak çünkü irtibat yönünüz ilişki alanına kayıyor. Sevdiğiniz insanla daha pozitif iletişim içersine geçirmek isteyebilirsiniz.

10 – 19 Ekim azıcık titiz olmanız gereken tarihlerin başında geliyor. 24 Ekim’deki Dolunay, hayatınızla ilgili kayda değer kararları karşınıza getirecek. Bu Dolunay ile beraber hızlı umulmadık şehvetli tepkiler vermeye meyilli olacaksınız. Hayatınızı değiştirecek kararlar bu süreçte devrede olabilir. Ay sonunda desteklendiğiniz göreceksiniz sevgili Boğa’lar. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda hoş olumlu sonuçlar karşınıza gelebilir.

31 Ekim’de Venüs meslek, hizmet ve sıhhat alanlarınızda gerilemesine devam edecek. 31 Ekim ile 15 Kasım arasında iş, hizmet ve afiyet ile ilgili konularda bıkkınlık ve sorunlara açık görünüyorsunuz.

İKİZLER EKİM AYI BURÇ YORUMU

Iş ile ilgili konularda önemli adımlar, ilişkilerinde devrede olduğu bu ay bazı olaylar gözünüzde fazlasıyla büyüyebilir. 5 Ekim’de Venüs gerileyecek. Venüs sizin meslek, hizmet ve afiyet alanlarınızda gerileyecek sevgili İkizler’ler. Bu anlamda ay ardına kadar beraber çalıştığınız insanların sıkıntıları ve sorunları sizi de etkileyebilir yada beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarınızda bir takım zorlanmalarla karşılaşabilirsiniz. Geçmiş işlerin, geçmişte konuşulmuş bir takım projelerin baştan karşınıza geldiğini göreceksiniz.

9 Ekim’de bir Yeni Ay gerçekleşecek. Bu Yeni Ay sizin aşk alanınızda oluşuyor ayrıca aşk ile ilgili keza çocuğunuz varsa çocuğunuzla ilgili konular yada çocuk istiyorsanız çocuklarla ilgili konuların bu Yeni Ay ile beraber hızlandığını görebilirsiniz. Venüs’ün gerilediğini unutmadan hareket edin. Yeni adımlar yerine daha evvelden konuşulmuş, olmamış işleri başlatmak sizi yukarı taşıyabilir.

10 Ekim’de Merkür, Akrep burcuna geçicek meslek, hizmet ve sağlık durumu ile ilgili konularda gözünüzde büyüttüğünüz, sorun yaşadığınız alanlarda dürüst iletişimi kullanırak gerçekten sıkıntı ve sorunlarınıza çözümde üreteceksiniz.

24 Ekim’deki Dolunay, bir olayın iç yüzünü ortaya çıkartabilir. Umulmadık olaylarla karşılaşacaksınız sevgili İkizler. Kadersel olarak karşınıza gelecek olan bu olaylarla daha sakin olmalı ve daha sağ duyulu hareket etmeye itina göstermelisiniz. Ay sonuna doğru yaşam sizi destekleyecek. Yeni iş alanları, kapıları, görüşmeleri, konuşmaları daha da öne çıktığını görebilirsiniz.

31 Ekim’de Venüs, Terazi burcuna geçiyor. 15 Kasım’a değin özellikle eski ilişkiler, çözümlenmemiş konu ve olaylarla daha artı ilgili olacaksınız sevgili İkizler.

YENGEÇ EKİM AYI BURÇ YORUMU

Ekim ayına azıcık isteksiz başlasanız bile daha pozitif ilginizi alakanızı ailenize yönlendireceksiniz. 5 Ekim’de Venüs gerilemeye başlıyor, Venüs sizin aşk alanınızda gerileyecek. 31 Ekim’e kadar bu alanlarda bir takım sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Daha evvelden ilişki yaşadığınız fakat bir türlü sonuca ulaştıramadığınız konu ve olaylar bu Venüs gerilemesinde karşınıza gelebilir. Çocuğunuz varsa çocuğunuzla olan ilişkilerinize bu dönemde dikkat edin.

9 Ekim’de oluşan Yeni Ay konut, aile, yuva alanlarınızda önemli kararları ve başlangıçları karşınıza getirebilir ama bu alanınızın yöneticisi olan Venüs’ün gerilediğini unutmayın. Daha evvelden konuşulmuş, tamamlanmamış işleri tamamlamaya çalışın.

10 Ekim’de daha pozitif aşkı konuşacağınız bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Eğer bıkkınlık ve sorunlar yaşadıysanız Venüs gerilemesinden kaynaklı olarak hemen bu bezginlik ve sorunları daha olumlu bir şekilde koyulmak ve bu sorunlara çözüm üretmek için harekete geçiceksiniz. Bu anlamda gökyüzü 15 Ekim civarı sizi destekleyecek.

24 Ekim’de oluşacak Dolunay arkadaş ve sosyal çevrenizde gerçekleşecek. Onların hayatında hızlı ve umulmadık değişimler, sizin fikirlerinizi ve hayata görüş açınızı da değiştirebilir yada bir organizasyon, gösteri içersinde olacaksanız beklenmedik bazı süpriz gelişmelerle ve duygusal bazı olaylarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza ve gelecek adımlarınıza dikkat edin. Ay sonunda hayatın sizi desteklediğini göreceksiniz.

31 Ekim’de Venüs Terazi burcuna geçerek hareket edecek. Ev, aile yuva alanlarınıza uyarı edeceksiniz sevgili Yengeç’ler.

ASLAN EKİM AYI BURÇ YORUMU

BUNDAN BAŞKA hem yakın çevre ve akrabalarınızla ilgilenirken bir yana da ev, aile ve yuva içersinde yaşayacaklarınız tartma kazanıyor. 5 Ekim’de Venüs sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda gerilemeye başlıyor. 31 Ekim’e değin aile büyüklerinizle, ailenizde kim varsa onlarla olan ilişkilerinizde bir takım bezginlik ve sorunlar ortaya çıkabilir, ilişkilerinizde zedelenmeler çıkabilir. Bu dönemde gayrimenkul alımında bulunacaksınız fazla itinalı olun. Eğer yapabilme olasılığınız varsa yapmayın lakin yapamıyorsanız bir kaç defa üzerinden geçerek, daha önceden bildiğiniz, tanıdığınız insanlarla bu işi halletmeye itina gösterin. Alma anlamında fazla desteklenmeyeceksiniz.

10 Ekim’de Merkür’ün bu alanlara girmesiyle beraber eviniz, aileniz, yuvanız ilgili söylev ve görüşmelerinizi arttıracağınız bir dönem başlayacak. Venüs bu alanlarda bıkkınlık ve problemler çıkarsa bile Merkür’ün bu alanlarınıza girmesi konu ve olaylara fazla çabuk çözüm bulabileceğinizi de gösteriyor. Bu anlamda 15 Ekim gökyüzü sizi destekleyecek. Eğer daha önceden çözüme ulaşmamış, bağışlama dilemeniz gereken bir konu yada size bağışlama dilenecek bir durum devreye girerse 15 Ekim civarı bütün bu konuları daha dar halledebileceksiniz.

24 Ekim’de bir Dolunay gerçekleşecek bu Dolunay kariyer ve meslek alanlarınızda süratli, beklenmedik olayları karşınıza getirebilir. Hissi kararlarda fazla ivedi tepki vermeye meyilli olabilirsiniz ve bu ani oluşumlar hayatınızı hızlı bir şekilde değiştirebilir.

28 Ekim’den sonra hayatın sizi desteklediğini görecek eviniz, aileniz ve yuvanızla ilgili konularda daha olumlu sonuçlar elde ediceksiniz.

31 Ekim’de Venüs, Terazi burcuna geçerek gerilemeye devam edicek. Yakın çevre ilişkileriniz 15 Kasım’a dek mercek aşağıda olacak.

BAŞAK EKİM AYI BURÇ YORUMU

Bedensel alanınız seri bu alanda manâlı konuşmalar ve görüşmeler içerisindesiniz ve yakın çevrenizle beraber hareket edeceğiniz işleriniz manâlı. Cuma günü itibariyle Venüs, gerilemeye başlayacak ve yakın çevrenizle ilişkilerinizde sıkıntı ve sorunlara açık bir döngü içersine gireceksiniz. Ay ardına kadar büyük girişimlerden, meslek oluşumlarından, görüşmelerden, konuşmalardan kaçınmakta menfaat var. Yeniden yakın çevrenizde kim varsa akrabalar, kuzenler, arkadaşlar, kuzenler gibi yakın ilişki içersinde olduğunuz insanlarla ilişkileriniz bu dönemde zedelenebilir. Daha önceden görüştüğünüz, konuştuğunuz insanlarla bir araya gelebilir ve bu alanda fırsatlar yakalayabilirsiniz.

9 Ekim’deki Yeni Ay mali konularda manâlı kararları karşınıza getirecek. 10 Ekim’de irtibat alanlarınıza Merkür’ün girmesiyle beraber sıkıntı yaşadığınız konu ve olayları istediğiniz yöne çekme ihtimalini de oluşturacaksınız yani sorunlarınıza çözümler üretebilirsiniz.

24 Ekim’de oluşacak Dolunay seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işlerde süratli ve beklenmedik konu ve olayları karşınıza getirebilir. Bir anlamda işlerinizde beklenmedik koşulların karşınıza geldiğinizi görebilirsiniz. Uzaktaysanız, seyahatteyseniz, eğitim ile ilgili bir alandaysanız bu alanlarda hızlı şehvetli değişimler karşınız gelebilir. Ay sonu daha ağırbaşlı, daha olumlu etkilerle karşılanıyorsunuz.

31 Ekim’de Venüs, Terazi burcuna geçerek gerilemeye devam edecek. 15 Kasım’a dek gözlerinizi finansal konularda dört açarak ve buna tarafından hareket edeceksiniz.

TERAZİ EKİM AYI BURÇ YORUMU

Hayatınızla ilgili manâlı kararlarınız, fikirleriniz varsa tüm bunları uygulayacak olayların hayatınızda hızlandığını göreceksiniz. Venüs, mali konularda güzel fırsatlar verirken 5 Ekim’de Venüs’ün bu alanlarınızda gerilemesi ay ardına kadar para konularından fazla tedbirli hareket etmenizin altını çiziyor. Büyük harcamalardan kaçının sevgili Terazi’ler. Mutsuzluğunuzu para harcayarak üzerinizden atmamaya çalışın çünkü azıcık buna yatkın olacaksınız. Paranızı bu dönemde yetişmek kayda değer olsun.

9 Ekim’de oluşan Yeni Ay, hayatınızla ilgili kafanızdaki planları uygulamak için çok uygun lakin sizin yöneticiniz Venüs gerilediği için sıfırdan bir işe başlamayın, evvelden düşündüğünüz işlerin peşinden gitmeye özen gösterin.

10 Ekim’den sonra para alanınıza Merkür’ün girmesiyle beraber fiziksel konularda zorlandığınız bir takım işlerinizi kolaylıkla çözüme ulaştırabilir bu işlerinizin üzerine daha bakımlı eğilebilirsiniz. 15 Ekim’i bu anlamda hayatınızda kullanın.

24 Ekim’de oluşacak Dolunay, müşterek finansal konularda umulmadık, çabuk, ani gelişmeleri karşınıza getirebilir. Bir borç yada ödeme ortaya çıkabilir ve siz bu konuyla mücâdele etmek durumunda kalabilirsiniz daha sakin, daha düşünülerek atılacak olan adımlar sizi mümkün zorluklardan koruyacak. Ay sonunda daha olumlu etkilere sahip olacaksınız finansal konularda güzel destekler yüzünüzü güldürebilir.

31 Ekim’den 15 Kasım’a değin ilişkilerinize uyarı edin, sağlığınıza uyarı edin, bel, böbrek bölgenizi iyi koruyun. Estetik, saç değişim, alışveriş gibi olaylardan uzak durun.

AKREP EKİM AYI BURÇ YORUMU

Hayatınızla ilgili planlarınızı oluşturacağınız bir ay içersindesiniz. Karşınıza gelecek olan fırsatlarda hemen harekete geçmemek önemli olmalı. Ekim ayının sonu ve 23 Ekim’de Güneş’in sizin burcunuza geçmesiyle beraber daha sıcacık hareket edeceksiniz. Anında Ekim başında Venüs sizin burcunuzda gerileyecek bu yüzden kendinizle olan, ruhunuzla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirmeniz gereken bir döngü içersine gireceksiniz. Bir Takım konularda üzerinden bir kaç kez geçerek uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Kayda Değer bazı alışveriş yerine getirmek, görüntünüzü değiştirmek, yeni bir ilişkiye açılmak anlamında desteklenmiyorsunuz sevgili Akrep’ler.

9 Ekim’de oluşan Yeni Ay, öteki burçlara nazaran harakete geçmemeniz gerektiğini söylüyor. Hayatınızda başkalaşmak istediğiniz kötü alışkanlıklarınız varsa bunlarla ilgili adımlar atabilirsiniz fakat onun açık havada iş, konut başkalaşmak gibi durumlar sizi desteklemiyor.

10 Ekim’den Merkür sizin burcunuza geçiyor. Hayatınızı daha fazla kurcalayacağınız hitabe ve görüşmelerinizi arttıracağınız bir döngü içersine giriyorsunuz. Hayatınızda haz almadığınız, sıkıntı yaşadığınız olayları gözden geçirmek, konuşmak için yerinde bir vakit olacak.

24 Ekim’de oluşacak Dolunay, ilişkiler alanında gerçekleşecek sevgili Akrep’ler. Hayatınızda bir insan varsa eğer ani umulmadık süprizlerin karşınıza geldiğini görebilirsiniz. muhalif fazla ivedi köprüleri atabilir yada siz bu şekilde davranabilirsiniz yada bir anda karşınıza çıkacak ilişki veya öneri sizi şaşırtabilir. Bu dönem içersinde çok süratli kararlar almamak hayatınızın bir köşesinde bulunsun. Ay sonunda güzel etkileşimler devrede olacak sizde kendinizi iyi hissedeceksiniz. Yakın çevrenizden alacağınız hoş desteklerle istediğiniz sonuçları rahatlıkla yaratabileceksiniz. 29 Ekim haftası güzel bir önerge laf konusu olabilir.

31 Ekim’de Venüs, Terazi burcuna geçerek gerilemeye devam edicek. Kadersel bazı etkiler karşınıza gelecek. 2010 yılının Ekim ve Kasım ayında yaşadığınız benzer konu ve olaylar karşınıza gelebilir. Bu dönemde geçmiş ilişkilerinizinde hayatınızın içine sızdığını görebilirsiniz. Unutmayın bu gelecek olan ilişkiler tamamlanmak üzere karşınıza geliyor.

YAY EKİM AYI BURÇ YORUMU

Arkadaşlarınızla yapacağınız plan ve programlar Ekim başında önemli olacak. Finansal konularda yaşadığınız sıkıntılar Ekim başında sizi zorlayabilir. 5 Ekim itibariyle Venüs geriliyor. Venüs sizin kadersel alanınızda gerileyecek sevgili Yay’lar. Bilhassa arkadaşlarınızla olan bağlantılarınız, günlük hayatınızın rutin ilişkileri iş alanlarınızda ilişki içersinde olduğunuz insanlarla olan bağlantılarınızda kadersel bazı etkilerle karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden iş değişimi, sağlığınızla ilgili konularda ameliyat olma manâlı konularda karar alma anlamında acileyetiniz yoksa bu Venüs gerilemesinde yapmamanızı tavsiye ederiz.

10 Ekim’den daha sonra azıcık kendinizi geri plana çekiceğiniz bir döngü başlıyor. Hayatı anlamlandırmak, düşünmek, niçin böyle olduğunu anlamlandırmak düşünmek neden böyle olduğunu bulmak anlamında ilginizi ve algınızı sosyallikten ziyade kendi içinize döndüreceksiniz. Belkide bu yalnızlık, bu düşünme size mükemmel gelecek çünkü hayatınızda yolunda gitmeyen konu ve olayları farkına varmak anlamında bu dönemi etkili bir şekilde kullanıcaksınız.

24 Ekim’deki Dolunay meslek, hizmet, sıhhat konularında beklenmedik ani kararları karşınıza getirebilir. Meslek hayatınızda çok çabuk karar alabilirsiniz yada aniden oluşacak bir olay sizin hayatınıza da etkileyebilir. Ay sonunda olumlu etkileniyorsunuz. Geri plandan yürüttüğünüz işlerinizde mali olarak hoş, daimi sonuçlar elde edeceğiniz gibi öteki taraftanda dua’larınızın ve isteklerinizin karşılığının karşınıza geldiğini göreceksiniz.

31 Ekim’den sonradan Venüs’ün Terazi burcuna geçerek gerilemesi 15 Kasım’a kadar arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza ve ilişkilerinize dikkat etmeniz gerektiğini söylüyor.

OĞLAK EKİM AYI BURÇ YORUMU

Bu ay azami siz çalışacak ve en fazla siz göz dolduracaksınız lakin sizi memnun etmek basit olmayacak. Kafanızda bazı planlar var ve bu planlara şüpheyle yaklaşacaksınız.

5 Ekim’de Venüs geriliyor. Ay sonuna kadar arkadaşlarınız ve sosyal çevrenize uyarı etmeniz gerekiyor daha önceden konuştuğunuz görüştüğünüz arkadaşlarınızla güzel işbirlikleri içersine girebilirsiniz fakat herhangi bir organizasyon davetlere dayalı bazı işleriniz varsa bu işlerinizde sıkıntı ve problemlere açık olacaksınız. Bu dönemde sosyal çevrenizdeki insandan hoşlanmak, yeni bir ilişkiye adım atmak için desteklenmeyeceksiniz.

9 Ekim’de oluşan Yeni Ay, kariyer ve işinizle ilgili önemli konuları karşınıza getirebilir. 10 Ekim’de Merkür, sosyal çevre alanlarınızı gerileyecek.

25 Ekim’de oluşacak Dolunay, aşk hayatınızda hızlı ve beklenmedik olayları karşınıza getirebilir. Sosyal çevreniz ve özel hayatınız aralarında dengeyi kurmak basit olmayacak daha sağ duyulu hareket etmeniz gerekecek.

29 Ekim’de sosyal çevrenizde fazla güzel bir fırsat karşınıza gelebilir ve 31 Ekim’de Venüs Terazi burcuna geçerek gerilemeye devam edecek. 31 Ekim’den 15 Kasım’a dek iş ve kariyer alanlarınızda ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek.

KOVA EKİM AYI BURÇ YORUMU

Öğrenci bir Kova iseniz bu ay eğitim ve öğrenim hayatınızda güzel sonuçlarla tesadüf ihtimaliniz çok yüksek. Bu ay daha pozitif göz önünde olacaksınız, kariyerinize yöneliceksiniz, önemli insanlarla bir araya geleceksiniz dağıtılmış fırsatlarla karşılaşacaksınız lakin bazı noktalarda ayağınıza gelen fırsatları kaçırma ihtimalinizde olacak.

5 Ekim’de Venüs, kariyer ve iş alanlarınızda gerileyecek. Göz önünde buluncağınız ortamlarda ilişkilerinize dikkat edin.

9 Ekim’de oluşacak Yeni Ay, gelecek planlarınız açısından sizi hareketlendirecek fakat Venüs’ün gerilediğini unutmadan harekete dinmek manâlı olsun bu noktoda.

10 Ekim’de kariyer alanlarınıza giren Merkür ile beraber önemli konuşmalar, anlaşmalar, fikir iş birlikleri devrede olabilir. Iş hayatınızda can sıkıntısı yaşadığınız konuları çözüme ulaştırmak anlamında da bu etkiyi olumlu bir şekilde kullanabilirsiniz bilhassa 15 Ekim civarında.

24 Ekim’deki Dolunay ev, aile, yuva alanlarınızda ani, beklenmedik, süpriz çıkışları karşınıza getirebilir. Kariyerinize odaklandığınız bu döngü içersinde aile büyüklerinizle hemfikir olmak basit olmayacak. Bir Anda bir taşınmada gündeme gelebilir bu döngü içersinde. Kariyerle ilgili konularda hoş şanslarınız olacak.

31 Ekim’de Venüs, Terazi burcuna geçerek gerilemeye devam ediyor. Eğitim, gezi ve öteki insanlarla yapılacak olan işlerinizde tedbirli olmakta fayda var.

BALIK EKİM AYI BURÇ YORUMU

Kendinizi eğitmek istediğiniz, daha pozitif bilgiye yer açtığınız, değişik insanlardan etkilendiğiniz bir döngü içersindesiniz. Kafanızda atamadığınız bir takım şüpheleriniz, olumsuz durumlarınız söz konusu olacak Ekim başında.

5 Ekim’de Venüs, sizin eğitim, hukuk, seyahat alanlarınızda gerileyecek. Yolculuk ve eğitim alanlarınızda tedbirli olmakta fayda var. 9 Ekim’deki Yeni Ay, mali konularda edinmek istediğiniz kararlar için sizi harekete geçircek ama bu kararlarınızda çok büyük, yepyeni adımlarınızdan ziyade daha evvelden konuştuğunuz, görüştüğünüz insanlarla yapacağınız adımları devreye sokabilirsiniz.

15 Ekim’de bir sıkıntı ve sorunu çözüme ulaştırmak için olumlu tesir aşağıda olacaksınız. 24 Ekim’deki Dolunay, yakın çevre alanlarınızda seri ve beklenmedik konuları karşınıza getirebilir. Yani kardeşiniz, akrabalarınız, yakın çevrenizde kim varsa onların hayatında çabuk gelişmeler yaşanabilir, sizde bu dönemde hızlı adımlar atabilirsiniz. Siz de bu dönemde seri kararlar verip, seri adımlar atmak isteyebilirsiniz. Olayların gidişatı çok kontrolünüzde olmayacak bu yüzden daha ağırbaşlı kararlar almaya itina gösterin.

28 Ekim – 29 Ekim bu anlamda sizi destekleyecek. Geleceğinizi ilgilendirecek önemli işler, kayda değer konular karşınıza gelebilir. Örneğin bir davanız varsa 29 Ekim haftası bu davadan istediğiniz sonuçları almanız fazla yüksek görünüyor.

31 Ekim’de Venüs, Terazi burcuna geçerek gerilemeye devam edecek. 15 Kasım’a değin kimseden borç almayın, borç vermeyin paranızı daha fazla kendiniz için harcamaya özen gösterin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir