Kapat

Doğru Nişanlık Seçimi Yaparken Titiz Davranın

Doğru Nişanlık Seçimi Yaparken Titiz Davranın

Nişanlık seçiminde nasıl bir abiye giyeceğinize karar atamak kuvvet bir tercih olabilir. Ama bunun için acele davranmamalı ve bambaşka abiye elbise modelleri denemelisiniz. Bu Nedenle size en fazla yakışanı bulabilirsiniz. Nişanlık seçiminde bir takım kriterlere uyarı etmeli ve bu kriterlere uygun olarak nişan elbisenizi almalısınız.

Mevsimsel Tercihler Yapın

Nişan töreninde havanın nasıl olacağı abiye seçimi için önemlidir. Nişan için kıyafetler 2018 yılında mevsimsel olarak ayrılır. Dekoltesi fazla, küçük abiyeler çoğunlukla yazın nişan töreni yapacak olanlar için idealdir. Bayar ayları için uzun dantel kol ayrıntılı nişanlık elbiseleri tercih edebilirsiniz.

Nişan Yerine Tarafından Abiye Seçin

Nişanda fantastik görünmenin sırrı mekana yerinde elbise seçmektir. Geç saatlerde yapılacak bir nişan töreni için daha uzun topuklar, uzun nişanlık elbise modelleri 2018, ve koyu tonlu makyajlar tercih edilir. Kumsalda yapılacak nişan törenleri için balık modelleri seçebilirsiniz. Salon törenleri için şişmiş modeller uygun olacaktır.

Damatla Düzenli Modeller Tercih Edin

Nişanlık için giysi modelleri seçiminizi yaparken damatla düzenli olmaya da itina göstermelisiniz. Lacivert takım giyen damatla ahenkli olmak adına lacivert renklerde bir abiye elbise seçebilirsiniz. genel olarak damatlar siyah, gri, lacivert tonlarını seçim eder. Siz de uyumu yakalamak için bu koyu renkleri veya bunlarla düzenli olacak tonları tercih edebilirsiniz. Şık abiye modelleri 2018 kreasyonlarında damatla ahenkli modelleri görebilir ve hazır edinmek yerine uyumlu modeller diktirebilirsiniz.

Yeni Sezon Nişanlık Modelleri için Tıklayın !

En Şık Nişanlık Modelleri Tıklayın !

Yaz 2019 Abiye Elbise Modası Neler Olacak? Tıklayın !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir