Kapat

Doğru Gelinliğe Giden Yolda Bu Kurallara Uyun

Doğru Gelinliğe Giden Yolda Bu Kurallara Uyun

Şık gelinlikler 2019 senesinde de göz kamaştırırken bu heyecanı bir kere yaşayacak olan genç kızlar hayallerindeki gelinliği bulmak istiyor. Her kadın için çok özel olan gelinlik seçiminde uyarı etmeniz gereken bir takım altın kurallar bulunuyor. Bu altın kurallara uyduğunuz takdirde siz de düğününüzde mutlulukla dans edebilirsiniz.

Provalarda Yakın Arkadaşınız Olsun

Provalarda mutlaka siz sakinleştirecek ve size doğru yönlendirmeler yapabilecek, us danışacağınız arkadaşlarınız yanınızda olsun.

Ayrı Modelleri Mutlaka Deneyin

Tek omuzlu gelinlik modelleri, straplez modeller, şişkin ve balık gelinlik modelleri gibi bambaşka model seçeneklerini denemelisiniz. Böylece vücudunuza en fazla yakışan gelinlik modelini bulmuş olacaksınız. Kemerli gelinlik modelleri gibi aklınızda olmayan modelleri deha denerseniz doğru gelinliğe daha çok yaklaşmış olursunuz.

Gelinliği Düğüne Yakın Zamanda Alın

Genç gelinlik modelleri 2019 kreasyonlarına baktığınızda içlerinden size uygun bir model bulamadıysanız ve bu nedenle gelinliği diktirmeye karar verdiyseniz mutlaka düğüne bir hafta kala önce gelinliği alın. Çünkü kilo alıp vermiş olabilirsiniz ve düğün günü gelinlik üzerinizde provalardaki gibi durmayabilir.

Düğün Mekanı ile Gelinlik Uyumuna Dikkat Edin

Pronovias gelinlik modelleri 2019 modellerine baktığınız vakit içlerinde sizin ilginizi çeken fazla sayıda model olacaktır fakat manâlı olan konseptinize uygun gelinlik seçmektir. Bir balo salonunda yapılacak düğünle kumsalda yapılacak nikah aralarında keskin farklar olduğu için gelinlik seçimi de öbür olmalıdır. böylece model seçimini yeri ayarladıktan sonra yapmalısınız.

Tesettürlü Gelinlik Modelleri için Tıklayın !

2018 Gelinlik Modelleri Tıklayın !

Demetrios Gelinlik Modelleri Tıklayın !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir