Kapat

Boyu kısa kadınlar nasıl giyinmeli kemer takarsanız…

Boyu kısa kadınlar nasıl giyinmeli kemer takarsanız...

Boyu kısa kadınlar nasıl giyinmeli?Minyon kadınların, daha uzun ve ince gözükmenizi sağlayacak 6 ipucu!

RENKLİ VE TEK RENKTEN OLUŞAN KOMBİNLER 

Renkli kombinler, alt ve üst bölgeyi keskin bir şekilde ayırdığı için boyunuzun kısalığını ortaya çıkaracaktır. Bizim önerimiz birbirine yakın renkleri tercih etmeniz yönünde olacaktır. Bunun yanı sıra siyah-beyaz ve uzunlamasına kaplı giysiler boyunuzun daha uzun gözükmesini sağlar.

16-gnAF.jpg

Minyon olmanın avantajları olduğu gibi dezavantajları da bulunmaktadır. Minyon kadınlar, daima diğerlerine oranla daha genç gözükür. Ancak ne yazık oysa bu durumun bazı dezavantajları da bulunmaktadır. Üzerinize giymiş olduğunuz başarısız bir kombin sizi olduğunuzdan daha kısa gösterebilir. Bu yüzden giysi seçimine özen göstermelisiniz. Pekı boyu kısa kadınlar nasıl giyinmeli? İşte minyon kadınların, daha uzun ve ince gözükmesini sağlayacak 6 ipucu!

TİŞÖRT VE ETEK 

Hoş bir bakış yakalamanın birincil sırrı, kıyafetlerinizdeki doğru orantıyı yakalamaktan geçiyor. Üzerinize giydiğiniz bol bir tişört ve veya pantolonla bacak boyunuz kısa görünecek, gövdenizde daha hantal ve uzun görünecektir. Bunun yerine aynı tişörtü eteğinizin içine sıkıştırırsınız, beliniz belirginleşecek boyunuz daha uzun gözükecektir.

11-6CtK.png

KEMER VE AYAKKABI 

Pabuç konusu giysi seçiminde tartı taşıyor. Eğer önden tabi ayakkabılar giymeyi sevenlerdenseniz dikkat etmeniz gereken şey, seçtiğiniz ayakkabının ten renginize uygun olmasıdır. Eğer zıt bir renk seçerseniz bu sizi olduğunuzdan daha kısa gösterecektir. Keza fotoğrafta gördüğünüz gibi takmış olduğunuz kemer belinizi ortaya çıkaracağından kısa görünmenize neden olacaktır. Kemer takmazsanız bu sizi olduğunuzdan uzun gösterecektir.

12-PcH9.jpg

CEKET VE BLEZAR 

Kısa boylu kadınlar uzun ceket, blezar, ve takım elbise giymemelidir. Uzun ceketler kısa boylu kadınları olduğundan daha kısa göstermektedir. Çünkü ayak boyunu kesmektedir. Kısa bel hizasında giyeceğiniz ceketler,blezarlar bacak boyunuzu daha uzun gösterecektir.

13-Xxpi.jpg

UZUN HIRKALAR

Uzun hırkalar boyunuzun gözle görülür derecede uzun gözükmenizi sağlayacaktır. Bundan Başka topuklu ayakkabıya gerek bile kalmadan. Ancak hırkanız koskocoman olmamalı ve üzerinde  dikkatleri  diğer yöne çekecek ayrıntı bulunmamalı. Örneğin, büyük cepler gibi iri detaylara sahip olmamalı.

14-nHjz.jpg

ELBİSELER

Volumlu elbiseler en güzel uzun boylu kadınlara yakışmaktadır. Kısa boylu kadınlar ise vücut hatlarını belirlenmiş eden elbselerle daha uzun ve kibar gözükürler. Bu yüzden kısa boylu kadınların üzerine yapışan gizli elbise giymeleri önerilir.

15-udvJ.png

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir